Çağrı Merkezi: 0507 719 7923

Gizlilik Sözleşmesi

  GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

Üyelerimizin-Müşterilerimizin personeligiydir.com sitemize (“Sitemiz”) vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

– personeligiydir.com’a üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler kesinlikle PG dışındaki 3. şahıslar ya da firmalarla paylaşılmaz. personeligiydir.com, üyelerine indirimli ürünler, kampanyalar ve yeni markalar, yenilikler hakkında e-posta gönderebilir.

- personeligiydir.com üzerinden yapılan alışverişlerde bilgisayarların ip adresleri güvenlik amacıyla (sahtecilik, çalıntı kredi kartı vb) kaydedilmektedir.

– Üyelerimiz-Müşterilerimiz üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri, çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, SMS ve email gönderimi, satış ve kartlandırma uygulamaları için PG  nezdinde saklanabilir ve kullanılabilir. Müşteri bu bilgileri onaylayarak her türlü ürün ve hizmete ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama amacıya, keza, mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik bilgilendirme, işlem ve uygulamaları için SMS, push notification, müşteri araması, ve email gönderimi için izin vermiş kabul edilir.

– Herhangi bir sebep ile Giviu ile ilgili gelen iletişimi durdurmak istediğinizde SMS ve email kanalları ile kolayca üyelik sisteminden çıkabilirsiniz.

– Müşteriler Personeligirdir.com’da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz yasaların öngördüğü ölçüde derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Personeligirdir.com’a sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.