Biz Kimiz

Biz, Tekne kıyafetleri, yat üniforma, yelken giyim ve yüksek görünürlüğe sahip kişisel koruyucu ekipmanların (KKD)
tedarikçileri ve tasarımcılarıyız.

En makul maliyetlerle kaliteli ürünler üretirken profesyonel çözümler sunmaya kararlıyız. Personel kıyafeti
üretimi sağlamlık ve dayanıklılık esas üretim sürecini gerektirdiğinden en layık kumaşlardan üretiyoruz.

Personel Kıyafeti Nasıl Olmalı

Kıyafetler sizi standartın dışına çıkartıp farklı hissettirebiliyorsa, üniformanızı da personelin giydiğinde nasıl hissettiğini ve müşteri dönüşlerinin kalitenizi anlamanızda nasıl yardımcı olduğunu düşünün.

Personeligiydir, çalışanlarınıza öncelik vermenize ve sizleri en iyi şekilde yansıtmalarınayardımcı olabilir. Kendilerini güvende, değerli ve çalışmaya hazır hissetmelerini sağlayın.

Personel Elbiseleri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli !

Kontrolümüz dahilinde personel elbiseleri iş dünyasına özel farklı değişiklikler edilebilir. Motorlu yat , yelken giyim de rüzgar ve yağmura karşı dayanıklı rahat elbiseler kullanılmalı.

İş kıyafetleri ve yüksek kaliteli, kişiye özel giysiler olmalı. Türkiye’de özenle üretimi yapılan, markanıza ve çalışan personele layık olduklarından emin olmak için kalite standartlarının üstünde seçilen yüksek görünürlüklü ve koruyucu kaliteli üretim yapılmaktadır

Tekne Üniformaları Tedarik Süreci..

Tekne üniformaları Yöneticimiz aracılığıyla, ürünler hakkında bilgi alabilir sipariş edilebilir ve politikamız ve üretim sürecimizi öğrenebilirsiniz . Daha fazla bilgi edinmek ve numune istemek için lütfen iletişime geçin.

Üniforma Yönetimi

Sizin ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış, uçtan uca tek tip kalite yönetim ve teslimata kadar olan hizmetimiz, Size tüm siparişleriniz için şüphesiz bir görünürlük ve kontrol sağlarken, zaman kaybetmeden maliyet olarak tasarruf sağlamanıza yardımcı olur.

Rüzgara ve Yağmura Dayanıklı Yelken Kıyafetleri

Tasarlanan yelken giyim kıyafetleri uzun ömürlü rüzgara ve yağmura dayanacak şekilde üretilmiş giysi yelpazesine ihtiyacınız var.

Bu serideki ürünler kaliteli dayanıklı elbiseler, gemi kıyafetleri, yelkenli yarış tişörtleri, crew tekne ünifıorma ve benzeri taleplerine uygunluk açısından özenle seçilmiştir.

Üniforma Tasarım ve Süreci

Sunduğumuz hizmetin bir karşılığı olarak aldığımız tecrübe birikimi firmaya özel üniformalar için sınırsız üretim kapasitesine sahip olduğumuz için sizlerin konumunu ve hizmetinizi yansıtacak ürünleri sunuyoruz.

Müşterilerimizle iş birliği içinde çalışarak, çalışanların güvenle, rahat ve güvenli bir şekilde çalışmasına olanak sağlayan yeni tasarımlar geliştirmeye devam ediyoruz.

Eski moda müşteri ilişkilerini önemsiyove sizlere aynı güveni ve hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Yeni veya farklı ürünler seçerek veya müşterilerimizin seçimleri ile tecrube birikimimizi birleştirerek verimlilikler yoluyla tasarrufları belirlemek için müşterilerimizle yakın bir şekilde iletişim kuruyoruz.

Kurumsal tekne giyim kıyafetleri